background

Naujienlaiškis

VaizdasVaizdas2Vaizdas3Reklama

KROATIJA - Poilsis Rovinj, Istra

1 Keleivio Vardas Pavardė *
2 Keleivio Vardas Pavardė
Kontaktinis telefonas *
Adresas
El.paštas
Kelionės data *
Viešbutis *

Kelionės programa

 1 diena (šeštadienis)
Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakija su trumpais sustojimais poilsiui.
Nakvynė viešbutyje.

2 diena (sekmadienis)

Pusryčiai. Kelionė per Vengriją. Pravažiuojame Budapešte - viena iš ypatingesnių Europos sostinių. Būdamas didžiausiu Vengrijos miestu Budapeštas yra šalies svarbiausias politinis, komercinis, kultūrinis, pramoninis ir transporto centras ir laikomas svarbiu miestu Centrinėje Europoje.

Vykstame į Kroatijos sostinę Zagrebą - šalies politinį, ekonominį, intelektualinį bei kultūrinį centrą. Laisvu laiku pasigrožėsite istoriniu miesto centru - Kaptolas ir Gradecas. Šv.Stefano Katedra, Kruvinasis tiltas, Akmeniniai vartai su stebuklinguoju Šv.Mergelės Marijos paveikslu, Šv.Morkaus bažnyčia, žemutinio miesto centras - J. Jelačičiaus aikštė.

Atsipalaiduojant pušyno apsuptame ežero Jarun pakrantėje, tęsiame kelionę į Istrijos pusiasalį.

Vakare atvykstame į Rovinj - vieną labiausiai išsivysčiusių Kroatijos pajūrio kurortą. Apgyvendinimas viešbutyje. Poilsis.Nakvynė viešbutyje.    

3 diena (pirmadienis)

Poilsis prie jūros. Po pietų pažintis su Rovinj

Istrijos pusiasalio perlas, su audringa istorija ir gražia dabartimi. Dabar tai, apsuptas vešlių pušynų bei vaizdingų senovės miestų. Tai tipiškas viduramžių miesto pavyzdys. Didžiulį įspūdį daro Šv.Eufemijos bažnyčia, nuo kurios atsivers nuostabus reginys į jūrą, Pranciškonų vienuolyno kompleksas su Šv.Francisko bažnyčia. Čia pasivaikščiosite siauromis gatvelėmis su itališko stiliaus namais.Nakvynė viešbutyje.

4 diena (antradienis)
Poilsis prie jūros arba pusės dienos išvyka* į Pulą.

 Antikinė Pula - stambiausias perlas Kroatijos vėrinyje. Tai tarptautinių kino festivalių centras, populiarus turizmo kurortas. Pulos  mieste nusikelsite į I a. Čia pamatysite Romos imperijos laikų amfiteatrą, statytą tuo pačiu metu, kaip ir Romos Koliziejus. Praeisite pro "Auksinius vartus", statytus dar prieš Kristų. Vėliau, būdamas prie šių vartų, Mikelandželas nusibraižė vynuogienojų eskizus, kuriuos vėliau panaudojo kūryboje; pamatysite imperatoriaus Oktaviano šventyklą, kuri smarkiai nukentėjo Antrojo pasaulinio karo metu, bet amerikiečių skirtomis lėšomis buvo pilnai atstatyta. Puloje daug jaukių kampelių, primenančių praeities vaizdelius.Nakvynė viešbutyje.

5 diena (trečiadienis)
Poilsis prie jūros arba pusės dienos išvyka* į Porečį.

Tai ne tik švelnios saulės ir šiltos jūros  oazė. Šioje vietovėje daug istorijos ir kultūros paveldo objektų. Romėnų, Bizantijos, Venecijos, Napoleono, Austro-Vengrų imperijos gyvavimo laikus primena puikiai išlikę kultūros ir architektūros paminklai: senieji romėnų pastatai, gotikinės ir barokinės vilos, viduramžių bokštai, bažnyčios, skverai, gatvės Svarbiausias miesto architektūros paminklas įžymioji VI a. Eufrazijaus bazilika, skirta mergelei Marija su puikiai išsilaikiusiomis bizantiškomis mozaikomis..Nuo 1997m. bazilika įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Gerai išvystyta regione turizmo ir pramogų infrastruktūra, nuostabi gamta kasmet pritraukia vis daugiau užsienio ir vietinių turistų.Nakvynė viešbutyje.

6 diena (ketvirtadienis)
Poilsis prie jūros arba išvyka * laivu vaizdingomis Istrijos pusiasalio pakrantėmis, kurio metu Jums pasiūlys paragauti žuvies patiekalų ir garsiųjų vynų.

arba visos dienos išvyka į *Veneciją.

Tai unikalus, šimte salų išbarstytas, šimto kanalų ir tiltų miestas. Keliaujame į  istorinį miesto centrą su Šv. Morkaus bazilika ir varpine, Dožų rūmais, Senaisiais ir Naujaisiais Prokuracijų rūmais, Šv. Morkaus biblioteka. Aikštė pavadinta miesto globėjo Šv. Morkaus vardu. Pagal legendą, grįžtantį iš Akvilėjos Šv. Morkų užklupo audra ir jis apsistojo vienoje iš Venecijos lagūnos salų. Sapne šventajam apsireiškė angelas, pranešęs žinią, kad čia jis atgaus ramybę. Šv. Morkus buvo palaidotas Aleksandrijoje, tačiau du pirkliai 828 m. slapta pervežė palaikus atgal į Veneciją, kur per kelerius metus naujam  šventajam buvo pastatyta bažnyčia. Romantiški troškimai išsipildys stovint ant Atodūsių tilto. Šis miestas pilnas istorijos, kultūros ir meno pelnė „Adrijos jūros perlo" titulą.Nakvynė viešbutyje.    

7 diena (penktadienis)
Poilsis prie jūros arba išvyka * ''žuvies piknikas''.

Tai išvyka laivu į Rovini salas, kur laukia saulės vonios ir maudynės Adrijos jūroje.Nakvynė viešbutyje.

8 diena (šeštadienis)

Išvykimas iš kurorto. Vaizdingų kelių atvykstame į įspūdingiausią Europoje *Plitvicos ežerų nacionalinį parką.  Miškingame slėnyje tarp dviejų kalvų grandinių - gausybė vandens krioklių. Jie jungia įvairiame aukštyje išsidėsčiusius 16 didelių ir gausybę mažų ežerėlių. Važiuosite turistiniu autobusiuku, eisite pėsčiomis nacionalinio parko takeliais, plauksite laivelių. Visur lydės kerintis ežerų ir krioklių, gėlių ir paukščių pasaulis, traukiantis begales turistų.

Kelionė per Kroatiją, Slovėniją, Austriją. Pravažiuojame Slovėnijos miestą Mariborą, antrą pagal dydį miestą, įsikūrusį ant Dravos upės krantų; Štirijos sostinę Gracą prie Mur upės.Nakvynė viešbutyje.

9 diena (sekmadienis)
Pusryčiai. Kelionė tęsiasi Lietuvos link. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

 

 

Kaina  nuo 1897 LT/ 549.41 €   apgyvendinimas 2* viešbutyje su pusryčiais

Kaina  nuo  2197 LT / 549.41 € apgyvendinimas 4* viešbutyje su pusryčiais

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė patogiu autobusu;

6 nakvynės 2*/4* viešbutyje/apartamentuose Kroatijoje;

6 pusryčiai Kroatijoje;

2  nakvynės su pusryčiais viešbučiuose kelionės metų;

kelionės vadovo paslaugos;

programoje nurodyta ekskursinė programa;

kelių, ekologiniai mokesčiai visose šalyse pagal maršrutą;

kurorto ir miesto mokesčiai;

kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Papildomai:

Vakarienė Kroatijoje  (6 kart.) 280 Lt/ 81.09 €

Kuro mokestis 90 Lt/ 26.07 €


 Pastabos:

Kaina asmeniui dviviečiame, triviečiame kambaryje.

Už (*)- mokamus objektus, ekskursijos poilsio metų turistas moka pats.

Medicininių išlaidų draudimas neįskaičiuotas į kelionės kainą.
Vykti galima tik turint LR pasą, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius,

skaičiuojant nuo kelionės pabaigos.

Išvykimas  iš  Vilniaus, Kauno, Marijampolės.

Pasirinkus galinę vietą autobuse 70 Lt/ 20.27 € nuolaida .

Priemoka už vienvietį kambarį tarpiniuose nakvynėse 120 Lt/ 34.75 €.

Ekskursinių objektų lankymo tvarka, skaičius ir  kainos gali keistis.

Lydintis asmuo muziejuose ekskursijų neveda.

Kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kainas dėl kuro pabrangimo, lito santykio su kitos šalies valiuta bei dėl kitų objektyvių, nepriklausančių nuo kelionės organizatoriaus, priežasčių.

Kroatija
Kroatija
Kroatija
Kroatija
Rovinj
Istra